Z wizytą u…..

Bez nazwy-1Marzenia ? każdy z Nas je ma ? te małe jak i duże ? te skryte jak i  mniej skryte. Marzenia ? nie każdy jednak z Nas wierzy w ich spełnienie. A ja dziś udowadniam, że gdy człowiek bardzo mocno wierzy ? to marzenie się spełni.

 

Gdyby jeszcze ktoś parę lat temu powiedział mi, że wystąpię w programie Ewy Wachowicz, kazałabym mu się popukać w czoło. Gdy zaczęłam moją z początku nie zbyt dobrze zapowiadającą się przygodę z kuchnią moim takim małym marzeniem było by w końcu opublikowali mój przepis w magazynie kulinarnym? Przepisy wysyłałam , wysyłałam i nic. Aż po roku czasu ? udało się. Było coraz więcej publikacji ! I dopiero w tym roku nieśmiało zaczęłam marzyć by znaleźć się w programie u boku Ewy Wachowicz. Na początku myślałam ? ?E , gdzie ja tam do takiego programu ? tam dostają się tylko najlepsi ?. Znajomi , rodzina a nawet i czasami prawie obcy mi ludzie namawiali mnie -:? no wyślij przepisy ? przecież jesteś dobra w tym co robisz?. Z pewnym strachem wysłałam pierwszy przepis, potem następny i następny?.. Tak wysyłałam ? i nic. W pewnym momencie zwątpiłam w swe siły. Lecz przepisy wysyłałam dalej ?aż w końcu??. NADSZEDŁ TEN DZIEŃ !!   Dostałam się do programu Ewy Wachowicz !

Bez nazwy-12

 

Pewnie spytacie się : I jak? Jak było? Jak wrażenia?!

Wizyta w domu Pani Ewy ? to największa przygoda mojego życia ? takich przeżyć się nigdy nie zapomina ! To przygoda, która pozostanie w moim sercu do końca. 

O dziwo, co i mnie samą zaskoczyło ? wchodzą do domu Pani Ewy w ogóle nie czułam tremy, stresu itd. Drzwi do domu otwarła Nam Pani Ania – ciepła i bardzo sympatyczna osoba. Właśnie trwa nagranie. Pani Ewa schodzi by się ze mną i z moimi mężczyznami przywitać. Pani Ewa- piękna, uśmiechnięta pełna życia kobieta. Pani Ewa myka na górę kręcić dalej. A ja zostaje pod ręką Pani Kasi ? makijażystki. Makijaż szybki, dzienny. Pani Kasia ? bardzo sympatyczna kobitka.

Wraz z moimi mężczyznami czekamy na ?moją kolej? bo moje danie,które wybrała Pani Ewa dochodziło w piekarniku.

Nadszedł ten czas?Wchodzę na górę do jakże pięknej kuchni Pani Ewy??. Och marzeniem mym jest mieć tak piękną kuchnię !! 

Stoję z Panią Ewą za wyspą. Pani Ewa uśmiechnięta i promienna ( choć chyba już troszkę zmęczona ) Pani Ewa mówi: ? no to , jesteśmy tu same, tak intymnie, tu kamer przecież w ogóle nie ma ?? chichoczę , tak ?. przecież dookoła Nas nie ma nikogo?:-D ?.AKCJA?.ruszyła machina?. Kręcimy ! Się ;-D

Stop. Dziękujemy mamy to ! Rozmowa przebiegła sympatycznie ? choć ? chyba ze stresu,którego nie czułam nie wiedziałam kompletnie co ja mam (mądrze) powiedzieć ? jak dla mnie wyszło masło maślane 😀 

 

Ale tego dowiem się jak i Wy dopiero 24 PAŹDZIERNIKA na polsacie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia programu z moim udziałem.

 

 

Na koniec tej wspaniałej przygody dostałam od Pani Ewy wspaniałe prezenty :

_DSC5291

 

_DSC5293

 

 

Książki nie tylko mi przypadły do gustu, ale również mojemu Synkowi, co wcale mnie nie dziwi ? w końcu całował Panią Ewę 😀 ;

_DSC5294

 

Na koniec chciałam podziękować Pani Ewie i Pani Ani za szansę, którą mi dały. Że doceniły moją kuchnię. Pani Ewo, Pani Aniu po prostu DZIĘKUJE.

 

 

Bez nazwy-13