O mnie

 

Witam Was na moim blogu ! Kto go prowadzi? co się w nim skrywa?

Mam na imię Paulina i jestem rodowitą zawiercianką mieszkam tu od dziecka. Mam 28 lat. Jestem żoną, matką i kobietą po wielu ciężkich przejściach.Moja wielka przygoda w kuchni zaczęła się gdy straciłam pierwszą ciążę. Potrzebowałam jakiejś odskoczni od myśli….i trafiło na kuchnię. Zaczęłam gotować oraz uczyć się (sama) pieczenia. Coraz bardziej mnie to wciągało i coraz bardziej zaczęło mi się to podobać. Po stracie drugiej ciąży,miałam małą przerwę w kuchennej przygodzie. Lecz po pewnym czasie powróciłam z wielkim hukiem :-)) a raczej tak mi się wydaję.  Udało mi się zająć I miejsce w konkursie kulinarnym na portalu PrzyslijPrzepis.pl . Po urodzeniu Mojego Synka Filipka miałam niestety coraz mniej czasu na gotowanie czy pieczenia. Teraz gdy mój Smyk jest dużym chłopcem gotujemy razem. A kuchnia stała się znowu moją odskocznią od trudnych przeżyć jakim był poród Mojego Aniołka Kubusia w 18tc… Kuchnia to moje królestwo. Często mimo zmęczenia kocham w niej przebywać i tworzyć nowe cuda i wracać do starych receptur. Tym bardziej jest to teraz większa radość bo gotuje razem z moim Smykiem, który uwielbia bawić się mąką i ciastem 🙂 no i uwielbia przyprawiać potrawy. 

Zapraszam więc Was do mojej kuchni gdzie znajdziecie przepisy proste jak i troszkę skomplikowane ale przede wszystkim smaczne i pełne miłości i zaangażowania.

Od jakiegoś czasu możecie zobaczyć moje przepisy wraz ze zdjęciami  w niektórych gazetach wydawnictw : Phoenix, Burda Media oraz Bauer.

 

                                                                                                 fot. Tomasz Jakubczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *